DĚVČATA 2023/24

Soustředění kadetek a starších žaček v Komorní Lhotce 2023

Soutěžní zápas KADETEK: VAM Havířov vs. Polanka nad Odrou

3:2 (22, -22, -19, 23, 11)

1:3 (-16, -17, 23, -23)

Soutěžní zápas KADETEK: Happy sport Opava vs VAM Havířov

3:1 (-22,12,22,21)

3:1 (14,-18,19,16)

Kvalifikace krajské soutěže starších žaček „A“ (Frýdek Místek)

Kvalifikace krajské soutěže starších žaček „B“ (Bílovec)

Soutěžní zápas KADETEK: VAM Havířov vs Volejbalový spolek Ostrava

0:3 (-14,-24,-31)

3:0 (25,13,21)

1.krajské kolo starších žaček „A“ – skupina „E“ (Bílovec)

  1. krajské kolo starších žaček „B“ – skupina „G“ (Havířov)

Soutěžní zápas KADETEK: VAM Havířov vs TJ Ostrava

3:0 (21,7,13)

3:1 (16,23,-22,21)

Soutěžní zápas KADETEK: VO Slezská Orlice vs VAM Havířov

3:2 ( 22, -13, -16, 20, 9)

0:3 ( -19, -15, -15)

2. krajské kolo starších žaček „A“ – skupina „D“ (Karviná)

Soutěžní zápas KADETEK: VK Polanka nad Odrou vs VAM Havířov

1:3 ( -13, -14, 19, -16)

1:3 ( -22, -22, 22, -21)

Soutěžní zápas KADETEK: VAM Havířov vs Happy sport Opava

3:0 ( 23, 16, 16)

3:2 ( -17, -15, 19, 17, 10)

Mikulášský turnaj starších žaček v Polance nad Odrou

3. krajské kolo starších žaček „A“ – skupina „C“ (Havířov)

3. krajské kolo starších žaček „B“ – skupina „G“ (Havířov)

4. krajské kolo starších žaček „A“ – skupina „D“ (Havířov)

4. krajské kolo starších žaček „B“ – skupina „F“ (Havířov)

Soutěžní zápas KADETEK: Volejbalový spolek Ostrava vs VAM Havířov

2:3 ( 24, 21, -15, -26, -14 )

0:3 ( -20, -19, -21 )

Mladší žačky na barevném minivolejbale v Polance nad Odrou

Soutěžní zápas KADETEK: VAM Havířov vs VK Kylešovice

3:2 ( 23, -24, -12, 16, 10 )

2:3 ( 21, -22, 20, -11, -14 )

Soutěžní zápas KADETEK: VAM Havířov vs VO Slezská Orlice

1:3 ( 18, -21, -21, -17 )

3:0 ( 22, 19, 21 )

5. krajské kolo starších žaček „A“ – skupina „C“ (Havířov)

5. krajské kolo starších žaček „B“ – skupina „F“ (Krnov)

Soutěžní zápas KADETEK ve skupině o 5.-8. místo: VAM Havířov vs TJ Sokol Frýdek-Místek „B“

3:1 (25, -23, 22, 20)

1:3 (19, -19, -14, -13)

Soutěžní zápas KADETEK ve skupině o 5.-8. místo: VKB Frýdlant nad Ostravicí vs VAM Havířov

3:0 (17, 21, 16)

3:1 (-27, 17, 15, 19)

6. krajské kolo starších žaček „A“ – skupina „C“ (Opava Kylešovice)

6. krajské kolo starších žaček „B“ – skupina „G“ (Ostrava – volejbalový spolek)

Soutěžní zápas KADETEK ve skupině o 5.-8. místo: TJ Sokol Frýdek-Místek „B“ vs VAM Havířov

3:1 (5, -21, 14, 19)

3:1 (13, 16, -22, 20)

Soutěžní zápas KADETEK ve skupině o 5.-8. místo: VAM Havířov vs Frýdlant nad Ostravicí

3:0 (22, 20, 14)

3:2 (-25, -21, 23, 18, 11)

7. krajské kolo starších žaček „A“ – skupina „C“ (Havířov)

7. krajské kolo starších žaček „B“ – skupina „G“ (Havířov)

Okresní kolo mladších žaček (Havířov)

Okresní kolo starších žaček (Havířov)

Okresní kolo starších žaček (Orlová)

Okresní kolo mladších žaček (Karviná)

Okresní kolo starších žaček (Karviná)

Okresní kolo mladších žaček (Bohumín)